KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994371
nr 1299 4371
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 3/20, Haskel 164, oramat löst blad, bladets mått: 60x75 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:39:50
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander